NEKÜNK A NORMALITÁSRÓL KELL BESZÉLNI”
Így összegezte Kassai Lajos az egyik közös előadás után a program jelentőségét.
Felmerülhet a kérdés – mi a normalitás? A válasz egyszerű.
A természet törvényei, a létezés RENDje az egyre javuló minőségű életért. A „jószomszédság törvénye” a „ne árts, ne bánts, istápolj, segíts” elv alapján, az „összekoccanatlan együttlét” törvénye a mellérendelő emberi kapcsolatokért. Emelkedett női-férfi összefonódás, család, gyermeknevelés – hétköznapi élet a józan ész, a bölcsesség, a nemes lelkület jegyében.
MISKOLC: 2024.04.29. 18:00, Miskolci Egyetem III-as előadó https://fb.me/e/1KKbfWt42
BUDAPEST: 2024.04.30 18:30, Ferencvárosi Művelődési Központ https://fb.me/e/7kbatH76d J
egyek: https://ikerorveny.hu
Várunk szeretettel minden érdeklődőt!
#yotengritalapítvány #yotengrit #ikerorveny #darnoitibor #kassailajos #kassailovasijaszat #kassaivolgy






