social

Kassai Lajos és Dr. Darnói Tibor előadása

NEKÜNK A NORMALITÁSRÓL KELL BESZÉLNI”

Így összegezte Kassai Lajos az egyik közös előadás után a program jelentőségét.

Felmerülhet a kérdés – mi a normalitás? A válasz egyszerű.

A természet törvényei, a létezés RENDje az egyre javuló minőségű életért. A „jószomszédság törvénye” a „ne árts, ne bánts, istápolj, segíts” elv alapján, az „összekoccanatlan együttlét” törvénye a mellérendelő emberi kapcsolatokért. Emelkedett női-férfi összefonódás, család, gyermeknevelés – hétköznapi élet a józan ész, a bölcsesség, a nemes lelkület jegyében.

MISKOLC: 2024.04.29. 18:00, Miskolci Egyetem III-as előadó https://fb.me/e/1KKbfWt42

BUDAPEST: 2024.04.30 18:30, Ferencvárosi Művelődési Központ https://fb.me/e/7kbatH76d J

egyek: https://ikerorveny.hu

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

#yotengritalapítvány #yotengrit #ikerorveny #darnoitibor #kassailajos #kassailovasijaszat #kassaivolgy