A MESZ Fejér Vármegyei Területi Szervezet Csákvár-Bicske helyi Szervezetének csapata az idei Lecsófőző Vigasságokon is megmérettette magát.
Idén is szeptemberben rendezték meg Székesfehérváron a versenyt, melyre több száz nevezés érkezett, közöttük a csákvári csapaté is.
Nővérkéink ízletes főztjükkel ismét lenyűgözték a zsűrit, fantáziájuk a lecsófőzés terén határtalan, minden alkalommal valami újat tudnak nyújtani.

Nagy örömünkre a zsűri 6. helyezéssel jutalmazta különleges fogásukat, a Szabolcsi cigánylecsót fermentált káposztaágyon, oldalassal – vagy ahogy ők
nevezték el főztjüket: „A Lecsó Ambulancia probiotikus terápiája”.

A jó hangulat, a közös főzés élménye és az összetartás ismét bebizonyította: az igazi erő a csapatban rejlik!







