A MESZK Fejér Vármegyei Területi Szervezet 2026. március 27-én “Szabaduló-szoba “programot hirdetett meg Székesfehérvár Kórház Helyi Szervezetének tagjai számjára, melyre bárki jelentkezhetett aki kedvet érzett ahhoz, hogy próbára tegye magát a különböző feladatok megoldása során.
A szabaduló szoba különleges tudományos laboratóriumba való belépés, ahol minden titkokat rejt és a világ veszélyben van!
Csak a logikára és a megfigyelőképességre lehetett támaszkodni, miközben az idő az is fontos tényező volt, erre is figyelemmel kellett lenni az egyes feladatok megoldásánál. A program a kamarai tagok részére ingyenes volt, a részvételi költségeket a területi szervezet finanszírozta.

A Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Okató Kórház Pathológiai Osztályának lelkes kis csapata jelentkezett a programra, hogy kipróbálják azt, hogy hogyan tudnak összedolgozni a munkahelyen kívüli feladatokban.
Rendkívül jó csapatépítő program volt, s a résztvevők eredményesen és vidáman „szabadultak”.






