MESZK XIV. Országos Szakmai Vetélkedő döntője került megrendezésre 2026.04.17 napján Budapesten a Lurdy házban, ahol a vármegyei győztes csapatok képviselték az egészségügyi szakmát és mérték össze szakmai tudásukat. Vármegyénket a Damján-o-shock csapatnéven szereplő Szent Damján Görögkatolikus Kórház csapata képviselte Aros Gábor csapatkapitány, Albi Gábor, Kovács Csaba, és Szobota Zsoltné személyében. A nap végén nagyon szép eredménnyel a 4. helyet megszerezve tértek haza. Az egész napos rendezvényen több helyzetben is bizonyították rátermetségüket és ezzel meglett a több hónapos felkészülés eredménye. A helyszínen a nagylétszámú szurkolói csapat lelkes bíztatása is segítette a csapatot. Ezúton is gratulálunk és büszkék vagyunk a vármegyénk képviseletéért.












