social

Műtős szakasszisztens_Idegsebészeti és Neurointervenciós Klinika

Semmelweis Egyetem

Idegsebészeti és Neurointervenciós Klinika

Pest

1145 Budapest, Amerikai út 57.

Országos szinten

Teljes munkaidő

Egészségügyi szolgálati jogviszony

Határozott idejű

• középfokú szakirány végzettség (műtéti szakasszisztens)

• középfokú szakirány végzettség (műtéti szakasszisztens) • empatikus személyiség • türelem • jó kommunikációs készség

palyazat.human@semmelweis.hu

2024.05.15

Feladatok: • műtős szakasszisztensi feladatok ellátása szakmai kompetenciái szerint • műtéti műszerek, gépek ismerete, előkészítése és használata • asszisztálás a vizsgálatoknál és a műtéteknél Elvárások: • középfokú szakirány végzettség (műtéti szakasszisztens) • empatikus személyiség • türelem • jó kommunikációs készség Előnyt jelent: • MedSol rendszer ismerete • műtéti területen szerzett gyakorlat Amit kínálunk: • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség) • stabil munkahely • összetartó, segítőkész csapat Családbarát munkahely vagyunk: • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport) • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: • önéletrajz • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető) A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk hivatkozási szám megjelölésével: 118250/AOBOR/2023. Legyen Ön is Semmelweis Polgár!